16 okt 2025

Training Cultuurcoordinator Voortgezet Onderwijs

Op 16 oktober start de training Cultuurcoördinator Voortgezet Onderwijs. Zes inspirerende bijeenkomsten boordevol kennis en vaardigheden voor goed cultuuronderwijs.

Informatie
Aanbod voor
VO
Locatie
Utrecht en Amersfoort
Datum
16 oktober 2025 - 16 april 2026
Tijd
13:00 - 16:30
Meer weten?

Lees alles over de Training Cultuurcoordinator Voortgezet Onderwijs

Samen met Cultuur & School Utrecht en Kunst Centraal organiseert NEOS de training Cultuurcoördinator Voortgezet Onderwijs. Zes inspirerende bijeenkomsten boordevol kennis en vaardigheden voor goed cultuuronderwijs. De training start op 16 oktober 2025.

Voor wie?

De training Cultuurcoördinator Voortgezet onderwijs is geschikt voor (kunstvak- of CKV-)docenten, sectieleiders VO en VSO-docenten met een coördinerende taak. Misschien ben je net begonnen en kun je wel wat handvatten gebruiken voor het neerzetten van een goede basis. Het kan ook zijn dat je al verder bent en kunst- en cultuureducatie op jouw school door wilt ontwikkelen.

Tijdens de zes bijeenkomsten die plaatsvinden op diverse inspirerende locaties, ga je praktisch aan de slag en krijg je alle tools in handen om het cultuuronderwijs op jouw school naar een hoger plan te tillen. Naast een hands-on en direct inzetbaar eindproduct, rond je de training af met een landelijk erkend certificaat van LKCA dat je kunt opnemen in je lerarenportfolio.

Data bijeenkomsten

  • Donderdag 16 oktober 2025 (Amersfoort)
  • Donderdag 20 november 2025 (Utrecht)
  • Donderdag 15 januari 2026 (Amersfoort)
  • Donderdag 12 februari 2026 (Utrecht)
  • Donderdag 26 maart 2026 (Amersfoort)
  • Donderdag 16 april 2026 (presentaties & certificering in Utrecht, 14.30 – 17.00 uur)

Meer over de training en aanmelden

 

Cookies

Deze website gebruikt cookies om je een optimale ervaring te bieden.