ICC cursus met certificaat
De Intern Cultuurcoördinator (ICC'er) regelt de cultuurzaken op een basisschool. Je maakt en implementeert beleid en visie rondom cultuur en zorgt voor schoolbrede inkoop van activiteiten. Heb je interesse om deze rol in jouw school te vervullen als gecertificeerd ICC'er? Meld je dan nu aan voor de ICC-cursus, gegeven in Amersfoort/Leusden door NEOS.

ICC cursus met certificaat — Ontwikkel je verder in je rol als interne cultuur coördinator
De cursus bestaat uit acht bijeenkomsten van circa 3 uur. Tijdens de lessen krijg je bouwstenen om je eigen cultuurbeleidsplan te schrijven. We begeleiden je hierin buiten de lessen. Aan het einde van de cursus heb je dus een document in handen waar jouw school de komende jaren mee kan werken!
Daarnaast heb je kennis gemaakt met verschillende culturele aanbieders in Amersfoort en Leusden. Je weet meer over de (mogelijke) financiering van cultuuronderwijs én ben je ambassadeur voor kunst en cultuur op school. Ook besteden we aandacht aan het creëren van draagvlak voor cultuuronderwijs in je team, dat kan je helpen om een structureel cultuurprogramma in jouw school tot bloei te laten komen.
Aan het einde van de ICC-cursus ontvang je een landelijk erkend diploma en ben je gecertificeerd ICC’er.
Mijn ogen zijn echt geopend als het gaat om het belang van cultuuronderwijsLeerkracht sbo Boulevard410
Voor wie is de cursus
Deelname aan de ICC-cursus is gratis voor medewerkers van alle basisscholen in Amersfoort en Leusden. Wil je met meerdere collega’s deelnemen, dan is dat ook mogelijk.
De cursus staat open voor andere geïnteresseerden, ook als je niet in Amersfoort of Leusden werkzaam bent. Informeer in dat geval naar de kosten. Indien je een specifieke functie in het onderwijs hebt, of bij een aanverwante organisatie werkt, neem dan contact met ons op over de mogelijkheden.
Bijeenkomsten cursus 2025/2026
- Les 1 | woensdag 8 oktober 2025 | 14:30 – 17:30
- Les 2 | woensdag 29 oktober 2025 | 14:30 – 17:30
- Les 3 | woensdag 19 november 2025 | 14:30 – 17:30
- Les 4 | woensdag 10 december 2025 | 14:30 – 17:30
- Les 5 | woensdag 28 januari 2026 | 14:30 – 17:30
- Les 6 | woensdag 25 februari 2026 | 14:30 – 17:30
- Les 7 | woensdag 18 maart 2026 | 14:30 – 17:30
- Les 8 | woensdag 15 april 2026 | 14:30 – 17:30
Meer informatie en inschrijven
Meer weten over de training? Stuur ons gerust een e-mail. Of meld je direct aan via onderstaande button.