Meiden & Prinsen
In Meiden & Prinsen worden twee verhalen uit het boek De meisjes van schrijver Annet Schaap (Lampje, Krekel) gecombineerd in een gloednieuwe bewerking van Don Duyns. Met muziek van Filiaalcomponist Gábor Tarján, in regie van Monique Corvers. Zowel ‘Meneer Pelsteel’ als ‘Kikker’ gaan over onvervulde verlangens, toxic prinsjes en gemene praktijken. Het leven is geen sprookje. Daar komen de jonge vrouwen in dit stuk achter. Of ze nou worden gekoppeld aan een koning met slechte tanden, een kikker die niet van gedaante kan veranderen of een toxic prinsje. Het leven is soms geen lolletje voor meisjes in ‘t (sprookjes)land, opgevoed met het stereotype Disney-prinses.
Periode
Deze voorstelling speelt in maart 2027.
Lesmateriaal
Bij deze voorstelling is lesmateriaal ontwikkelt om leerlingen voor te bereiden op de voorstelling én om te reflecteren naderhand.
Bekijk hier alvast het lesmateriaal
Workshop
Aanvullend op het lesmateriaal, kun je een workshop in de klas bijboeken. Daarin dagen we leerlingen uit een open houding aan te nemen, nieuwsgierig te zijn, vragen te stellen en onderzoek te doen. We stimuleren vrijheid in denken, doen én creëren.
Kosten workshop
€ 90,- voor 1 workshop
€ 150,- voor 2 workshops
€ 210,- voor 3 workshops